2009-2010

 

1. IX Konkurs solfeżowy czytania a`vista - Gdynia 4 XI 2009

  • Piotr Podwojski - I miejsce
  • Jan zabłoński  - II miejsce

2. Festiwal Muzyki Słowiańskiej - Tczew 27 XI 2009

  • Trio klarnetowe: Aneta Bargańska, Barbara Lieske, Karolina Polkowska - I miejsce
  • Aneta Bargańska - II miejsce

3. XIV Gdyński przegląd duetów fortepianowych "Dialogi fortepianowe" - Gdynia 30 XI 2009

  • Aleksandra Słowakiewicz i Jakub Ruth - wyróżnienie
  • Aleksandra Wysiecka i Katarazyna Dzierzgowska - wyróżnienie
  • Bogumiła Merc i Kinga Ułasik - wyróżnienie

4.  Powiślański konkurs na instrumenty dęte im. Marka Schillera - Kwidzyn 8 XII 2009

  • Aneta Bargańska - wyróżnienie

5. XI Sopocki Konkurs Skrzypcowy - Sopot 11 II 2010

  • Zuzanna Hoppe - wyróżnienie
  • Magdalena Szymańska - wyróżnienie

6. XI Gdyński Konkurs Skrzypcowy - Gdynia 4 III 2010

  • Agata Brzeska - III miejsce
  • Oskar Gościewski - wyróżnienie

7. XVI Kaszubskie Spotkania Akordeonowe - Kościerzyna 24 III 2010

  • Zespół w składzie: Zofia Witkowska, Aleksandra Zielińska, Michał Brodalski - wyróżnienie w kategorii V

8. Pomorskie przesłuchania klas instrumentów dętych - Lębork 24 III 2010

  • Krzysztof Falkowski - II miejsce
  • Aneta Bargańska - wyróżnienie

9. X Konkurs Młodej Blachy "Szansa na sukces" - Gdynia 19 IV 2010

  • Krzysztof Falkowski - II miejsce
  • Paweł Jeadtke - IV miejsce
  • Radosław Czoska - IV miejsce
  • Marcin Białowąs - V miejsce
  • Andrzej Blaschke - V miejsce
  • Jakub Bartkiewicz - wyróżnienie
  • Konrad Albrecht - wyróżnienie
  • Rafał Kurek - wyróżnienie
  • Patryk Zajk - wyróżnienie

10. IX Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty - Wejherowo 21 IV 2010

  • Dorota Żownir - III miejsce
  • Joanna Skrzypkowska - wyróżnienie
  • Maja Wilkowska - wyróżnienie

11. V Konkurs pianistyczny "Spotkania z muzyką ukraińską" - Słupsk 23 IV 2010

  • Bogumiła Merc - wyróżnienie

12. V Konkurs pianistyczny "Muzyka krajów nadbałtyckich" - Wejherowo 28 IV 2010

  • Aleksandra Wysiecka - II miejsce oraz nagroda za najlepsze wykonanie utworu Fryderyka Chopina
  • Katarzyna Dzierzgowska - III miejsce

13. IX Kameralia Gitarowe - Sopot 7 V 2010

  • trio w składzie: Łukasz Lotka, Paweł Kasprzewski, Kajetan Zając - II miejsce
  • duet w składzie: Łukasz Lotka, Nikodem Wicon - wyróżnienie
  • duet w składzie: Paweł Kasprzewski, Kajetan Zając - wyróżnienie

14. IX Kartuskie Spotkania Chórów szkół muzycznych I stopnia - Kartuzy 12 V 2010

  • chór PSM I stopnia w Wejherowie - I miejsce

15. II Konkurs Młodego Gitarzysty - Kartuzy 21 V 2010

  • Martyna Tobjasz - II miejsce