2010-2011

1. X Konkurs solfeżowy czytania a`vista - Gdynia 10 XI 2010

  • Aleksandra Wysiecka - I miejsce
  • Oskar Gościewski - I miejsce

2. Festiwal Muzyki Słowiańskiej - Tczew 19 XI 2010

  • Przemysław Pranczk - I miejsce
  • Trio w składzie: Angelika Bruhn, Oskar Gościewski, Paweł Patelczyk - II miejsce

3. Powiślański konkurs na instrumenty dęte im. Marka Schillera - Kwidzyn 20 XII 2010

  • Przemysław Pranczk - wyróżnienie
  • Aneta Bargańska - wyróżnienie

4. Makroregionalne przesłuchania CEA uczniów klas akordeonu i zespołów akordeonowych -              Szczecin 10 I 2011

  • Trio w składzie: Angelika Bruhn, Oskar Gościewski, Paweł Patelczyk - zakwalifikowanie się do przesłuchań ogólnopolskich

5. XII Sopocki Konkurs Skrzypcowy - Sopot 10 II 2011

  • Kinga Ziemann - II miejsce

6. XV Gdyński przegląd duetów fortepianowych "Dialogi Fortepianowe" - Gdynia 4 III 2011

  • Duet: Gracjana Głazik i Julia Baranowska - II miejsce

7. XVIII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe - Kościerzyna 23 III 2011

  • Kwintet akordeonowy w składzie: Marta Laga, Alicja Gaszta, Paweł Patelczyk, Maciej Dończyk, Michał Płotka - wyróżnienie

8. Pomorskie przesłuchania klas instrumentów dętych drewnianych i blaszanych - Lębork 23 III 2011

  • Joanna Skrzypkowska - I miejsce
  • Aneta Bargańska - wyróżnienie

9. X Międzyszkolny Konkurs Fletowy - Gdynia 13 IV 2011

  • Maja Wilkowska - I miejsce
  • Dorota Żownir - III miejsce
  • Joanna Skrzypkowska - nagroda specjalna

10. VIII Spotkania Metodyczne Gitarzystów - Gdańsk 13 IV 2011

  • Paweł Kasprzewski - III miejsce

11. XXV Spotkania Kameralne w Starogardzie Gdańskim  - 15 IV 2011

  • Kwartet dęty w składzie: Radosław Czoska, Jędrzej Mehring, Marcin Białowąs, Damian Socha - III miejsce
  • Duet fortepianoiwy: Gracjana Głazik i Julia Baranowska - III miejsce
  • Trio w składzie: Angelika Bruhn, Paweł Patelczyk, Oskar Gościewski - wyróżnienie
  • Kwartet klarnetowy: Aneta Bargańska, Darie Gren, Justyna Hewelt, Martyna Bartkiewicz - wyróżnienie
  • Szkoła - nagroda specjalna starosty starogardzkiego za największą ilość laureatów

12. VI Konkurs pianistyczny " Muzyka Krajów Nadbałtyckich" - Wejherowo 18 IV 2011

  • Zuzanna Sekuła - I miejsce
  • Anna Grzeszczuk - II miejsce
  • Aleksandra Wysiecka - wyróżnienie za najlepiej wykonany utwór

13. Konkurs solfeżowy - Wejherowo 20 IV 2011

  • Anna Bonk - II miejsce

14. III Konkurs Młodego Gitarzysty - Kartuzy 20 V 2011

  • Weronika Szweda - II miejsce
  • Patrycja Bonk - III miejsce