2011-2012

1. XI Konkurs solfeżowy czytania a`vista - Gdynia 9 IX 2011

  • Adrian Jagielak - III miejsce

2. XVI Gdyński przeglą duetów fortepianowych "Dialogi fortepianoiwe" - Gdynia 2 XII 2011

  • duet: Gracjana Głazik i Julia Baranowska - I miejsce

3. Powiślański konkurs na instrumenty dęte - Kwidzyn 2 XII 2011

  • Jędrzej Mehring - III miejsce
  • Aneta Bargańska - wyróżnienie

4. IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Gdańsk - Wrzeszcz 13 I 2012

  • Zuzanna sekuła - wyróżnienie

5. XIII Sopocki Konkurs Skrzypcowy - Sopot 19 I 2012

  • Kinga Ziemann - II miejsce

6. XVI Mały Konkurs Solfeżowy - Gdańsk - Wrzeszcz

  • Adrian Jagielak - wyróżnienie

7. Makroregionalny konkurs " Mistrz zasad muzyki" - Grudziądz 22 III 2012

  • Daria Gren - I miejsce
  • Angelika Bruhn - III miejsce

8. XVIII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe - Kościerzyna 28 III 2012

  • Trio w składzie: Angelika Bruhn, Oskar Gościewski, Michał Płotka - III miejsce
  • Agnieszka Andrzejewska - wyróżnienie
  • Trio w składzie: Alicja Gaszta, Maciej Dończyk, Michał Płotka - wyróżnienie

9. XXVI Spotkania Kameralne - Starogard Gdański 30 III 2012

  • Trio mieszane: Angelika Bruhn, Michał Płotka, Oskar Gościewski - wyróżnienie
  • Kwartet klarnetowy: Aneta Bargańska, Daria Gren, Justyna Hewelt, Martyna Bartkiewicz - III miejsce
  • Duet fortepianowy - Julia Baranowska, Gracjana Głazik - II miejsce
  • Duet fletowy - Maja Wilkowska, Joanna Skrzypkowska - wyróżnienie
  • Szkoła - nagroda prezydenta Starogardu Gdańskiego za największą ilość laureatów

10. VII Konkur pianistyczny "Muzyka Krajów Nadbałtyckich" - Wejherowo 2 IV 2012

  • Anna Grzeszczuk - III miejsce
  • Anna Gawrych - wyróżnienie
  • Julia Baranowska - wyróżnienie
  • Zuzanna Sekuła - wyróżnienie

11. XVIII Puckie Konfrontacje Gitarzystów - Puck 20-21 IV 2012

  • Patrycja Bonk - wyróżnienie w III grupie
  • Weronika Szweda - wyróżnienie w I grupie

12. XI Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty - Wejherowo 25 IV 2012

  • Maja Wilkowska - I miejsce w II grupie
  • Julia Jurkowska - III miejsce w I grupie

13. Makroregionalny Konkurs Fletowy -Gdańsk 17 V 2012

  • Maja Wilkowska - I miejsce

14. XIV Oruński Konkurs Skrzypcowy - Gdańsk - Orunia 23 V 2012

  • Oskar Gościewski - II miejsce

15. IV Konkurs Młodego Gitarzysty - Kartuzy 25 V 2012

  • Patrycja Bonk - III miejsce
  • Marta Kandzora - III miejsce
  • Jerzy Frankowski - wyróżnienie

16. X Kartuskie spotkania chórów szkół muzycznych I stopnia - Kartuzy 30 V 2012

  • Chór szkolny - II miejsce