2012-2013

1. XII Konkurs czytania a`vista dla klas III i V cyklu 6-letniego - Gdynia 7 XI 2012

  • Marta Stanzecka - II miejsce

2. Festiwal Mizyki Słowiańskiej - Tczew 23 XI 2012

  • Zuzanna Sekuła - wyróżnienie

3. XVII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych "Dialogi Fortepianowe" - 30 XI 2012

  • Zuzanna Palmowska i Konrad Jankowski - III miejsce
  • Marta Bargańska i Klaudia Łata - wyróżnienie

4. Powiślański Konkurs na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera - Kwidzyn 14 XII 2012

  • Natalia Damps - III miejsce
  • Maja Wilkowska - wyróżnienie

5. II Gdański Konkurs Skrzypcowy - 21 I 2013

  • Kinga Ziemann - III miejsce

6. IV Sopocki Konkurs Skrzypcowy - 24 I 2013

  • Oliwia Guziuk - II miejsce

7. Festiwal Muzyki Filmowej - Tczew 7 II 2013

  • duet: Wiktor Borysionek (klarnet) i Szymon Stankowski (akordeon) - II miejsce

8. XVII Mały Konkurs Solfeżowy klas III - Gdańsk Wrzeszcz 13 III 2013

  • Marta Stanzecka - III miejsce
  • Bernard Ruth - wyróżnienie

9. XIX Kaszubskie Spotkania Akordeonowe - Kościerzyna 20 III 2013

  • Szymon Stankowski (II kategoria) - II miejsce
  • Trio (IV kategoria) : Agnieszka Andrzejewska (akordeon), Joanna Skrzypkowska (flet), Kinga Ziemann (skrzypce) - II miejsce

10. XII Pomorskie Przesłuchania Instrumentów Dętych - Lębork 20 III 2013

  • Maja Wilkowska (flet) - III miejsce
  • Michał Tomkowicz (klarnet) - wyróżnienie

11. VIII Konkurs Pianistyczny "Muzyka Krajów Nadbałtyckich" - Wejherowo 21 III 2013

  • Bernard Ruth - I miejsce
  • Zuzanna Sekuła - wyróżnienie

12. XXVII Starogardzkie Spotkania Kameralne - Starogard Gdański 22 III 2013

  • Duet fortepianowy - Gracjana Głazik, Julia Baranowska - I miejsce
  • Kwartet klarnetowy - Natalia Damps, Martyna Bartkiewicz, Żaneta Milewczyk, Michał Tomkowicz - II miejsce
  • Duet akordeonowy - Agnieszka Andrzejewska, Filip Woźniak - wyróżnienie

13. XIII Grudziądzki Konkurs Akordeonowy - 12 IV 2013

  • Marta Stanzecka - wyróżnienie w kategorii I

14. V Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych I stopnia - Wejherowo 17 IV 2013

  • Michał Tomkowicz - I miejsce

15. XIX Konfrontacje Gitarzystów - Puck 19 IV 2013

  • Patrycja Bonk - II miejsce

16. XII Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty - Wejherowo 26 IV 2013

  • Julia Jurkowska - I miejsce (grupa pierwsza)
  • Konrad Hennig - II miejsce (grupa pierwsza)
  • Joanna Skrzypkowska - Grand Prix (grupa druga i trzecia)
  • Maja Wilkowska - I miejsce (grupa druga i trzecia)

17. II Makroregionalny Konkurs Fletowy - Gdańsk Wrzeszcz 14 V 2013

  • Julia Jurkowska - II miejsce
  • Maja Wilkowska - II miejsce

18. V Konkurs Młodego Gitarzysty - Kartuzy 24 V 2013

  • Weronika Szweda - I miejsce (grupa II)
  • Patrycja Bonk - I miejsce (grupa III)

19. XXI Ogólnopolski Festiwal Pieśni o Morzu - Wejherowo 7-8 VI 2013

  • Szkolny Chór - srebrny dyplom

20. II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Bajeczna Miniatura" - 17-19 VI 2013 Elbląg

  • Oliwia Guziuk - III miejsce