2013-2014

1. Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy - Tczew 10 X 2013

  • Szymon Stankowski  - wyróżnienie (kategoria I)

2. Konkurs Solfeżowy Czytania a`vista - Gdynia 13 XI 2013

  • Adrian Jagielak - II miejsce

3. IV Grudziądzki Konkurs Skrzypcowy - 13 XII 2013

  • Oliwia Guziuk - III miejsce

4. III Gdański Konkurs Skrzypcowy - 14 I 2014

  • Kinga Ziemann - III miejsce

5. XV Sopocki Konkurs Skrzypcowy - 20 II 2014

  • Oliwia Guziuk - II miejsce

6. Festiwal Muzyki Filmowej - Tczew 27 II 2014

  • duet: Wiktor Borysionek (klarnet), Bernard Ruth (fortepian) - I miejsce

7. XIII Prezentacje Miniatur Skrzypcowych - Sieradz 15 III 2014

  • Oliwia Guziuk - wyróżnienie

8. XX Kaszubskie Spotkania Akordeonowe - Kościerzyna 26 III 2014

  • kwintet akordeonowy (Marta Stanzecka, Agnieszka Andrzejewska, Filip Woźniak, Hubert Koss, Łukasz Dejnek) - wyróżnienie
  • trio (Alicja Gąsowska - saksofon, Kinga Ziemann - skrzypce, Filip Woźniak - akordeon) - III miejsce
  • Agnieszka Andrzejewska - wyróżnienie (kategoria IV)
  • Marta Stanzecka - wyróżnienie (kategoria II)
  • Adrian Jagielak - I miejsce (kategoria III)

9. XIII Pomorskie Przesłuchania Klas Instrumentów Dętych - Lębork 26 III 2014

  • Konrad Hennig (flet) - wyróżnienie
  • Magdalena Klawikowska (klarnet) - wyróżnienie
  • Wiktor Borysionek (klarnet) - III miejsce

10. VIII Konkurs Pianistyczny "Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską" - Słupsk 11 IV 2014

  • Zofia Świątek - II miejsce

11. XXVIII Starogardzkie Spotkania Kameralne - Starogard Gdański 11 IV 2014

  • Trio klarnetowe - Jadwiga Dargacz, Zuzanna Cyman, Anna Telej - III miejsce
  • Trio - Alicja Gąsowska (saksofon), Kinga Ziemann (skrzypce), Filip Woźniak (akordeon) - wyróżnienie
  • Kwintet akordeonowy - Marta Stanzecka, Agnieszka Andrzejewska, Filip Woźniak, Hubert Koss, Łukasz Dejnek - wyróżnienie

12. XIII Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty - Wejherowo 16 IV 2014

  • Maja Wilkowska - I miejsce (grupa III)
  • Julia Jurkowska - I miejsce (grupa II)
  • Konrad Hennig - III miejsce (grupa II)

13. XX Konfrontacje Gitarzystów - Puck 25 IV 2014

  • Patrycja Bonk - I miejsce
  • Trio gitarowe - Patrycja Bonk, Małgorzata Wrosz, Weronika Szweda - III miejsce

14. VI Konkurs Młodego Gitarzysty - Kartuzy 23 V 2014

  • Anna Strankowska - II miejsce (grupa II)

15. XVI Oruński Konkurs Skrzypcowy - Gdańsk 28 V 2014

  • Oliwia Guziuk - I miejsce (grupa I)

16. XI Kartuskie Spotkania Chórów Szkół Muzycznych - Kartuzy 28 V 2014

  • Chór szkolny - wyróżnienie (za wykonanie utworu z akompaniamentem)

17. III Makroregionalny Konkurs Fletowy - Gdańsk Wrzeszcz 16 V 2014

  • Maja Wilkowska - II miejsce (III grupa)
  • Konrad Hennig - II miejsce (I grupa)

18. Ogólnopolski Festiwal Współczesnej Muzyki Chóralnej "Music Everywhere!" - Gdańsk 14 VI 2014

  • Chór szkolny - brązowe pasmo w kategorii "Chórów dziecięcych i młodzieżowych"