2014-2015

1. IX Makroregionalny Konkurs Solfeżowy - Gdańsk, 21 XI 2014

  • Bernard Ruth - II miejsce

2. IX Konkurs Pianistyczny "Muzyka Krajów Nadbałtyckich" - Wejherowo, 26 XI 2014

  • Agata Sulborska - wyróżnienie

3. Powiślański Konkurs na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera - Kwidzyn, 28 XI 2014

  • Konrad Hennig - II miejsce
  • Maja Wilkowska - wyróżnienie

4. Festiwal Muzyki Filmowej - Tczew 29 I 2015

  • Antonina Konkel i Bernard Ruth (duet fortepianowy) - I miejsce
  • Trio: Magdalena Klawikowska (klarnet), Kinga Ziemann (skrzypce), Marta Stanzecka (akordeon) - II miejsce
  • Trio: Klaudiusz Konkol (trąbka), Paweł Jakiel (saksofon), Bernard Ruth (fortepian) - II miejsce

5. XXI Kaszubskie Spotkania Akordeonowe - Kościerzyna 23 III 2015

  • Adrian Jagielak - I miejsce (V kategoria)
  • Igor Matyk - wyróżnienie (II kategoria)
  • Marta Stanzecka - wyróżnienie (IV kategoria)

6. XIV Pomorskie Przesłuchania Klas Instrumentów Dętych - Lębork 25 III 2015

  • Wiktor Borysionek (klarnet) - II miejsce
  • Magdalena Klawikowska (klarnet) - III miejsce
  • Monika Kobuz (saksofon) - wyróżnienie

7. XXIX Starogardzkie Spotkania Kameralne - Starogard Gdański 26 III 2015

  • Kinga Ziemann (skrzypce), Magdalena Klawikowska (klarnet), Marta Stanzecka (akordeon) - III miejsce w kategorii "Trio"
  • kwartet klarnetowy: Anna Telej, Wiktor Borysionek, Anna Stolarczyk, Paulina Zelewska - III miejce w kategorii "Kwartet"

8. XIV Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty - Gdynia 10 IV 2015

  • Anna Wiercińska - I miejsce (grupa II)
  • Konrad Hennig - II miejsce (grupa III)
  • Maja Wilkowska - III miejsce (grupa III)

9. XXI Konfrontacje Gitarzystów - Puck 24-25 IV 2015

  • Anna Strankowska - wyróżnienie (II grupa wiekowa)

10. XXII Festiwal Pieśni o Morzu - 9 V 2015

  • Chór szkolny - złoty dyplom (kategoria chórów szkół muzycznych I st.)

11. IV Makroregionalny Konkurs Fletowy - Gdańsk 15 V 2015

  • Konrad Hennig - I miejsce
  • Anna Wiercińska - wyróżnienie

12. Konkurs Wokalny "Polska - moje miejsce, mój kraj" - 19 V 2015

  • Justyna Kołakowska - wyróżnienie
  • Paulina Górkowska - wyróżnienie

13. VI Malborskie Spotkania Akordeonowe - Malbork 28 V 2015

  • Trio akordeonowe - Katarzyna Laskowska, Igor Matyk, Jan Ptak - wyróżnienie (kategoria I)
  • Tro - Magdalena Klawikowska (klarnet), Kinga Ziemann (skrzypce), Marta Stanzecka (akordeon) - III miejsce (kategoria II)