2015-2016

1. XV Konkurs Solfeżowy Czytania Nut a`vista - Gdynia

  • Julia Wilk - II miejsce

2. VI Konkurs Solfeżowy dla klasy III i IV c4 - Wejherowo 12.11.2015

  • Anna Stolarczyk - II miejsce
  • Magda Klawikowska - III miejsce

3. X Konkurs Pianistyczny "Muzyka Krajów Nadbałtyckich" - Wejherowo 24.11.2015

  • Tomasz Komorowski - III miejsce
  • Agata Sulborska - wyróżnienie

4. Powiślański Konkurs Na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera - Kwidzyn 4 XII 2015

  • Konrad Hennig - III miejsce
  • Magda Klawikowska - wyróżnienie
  • Wiktor Borysionek - wyróżnienie

5. XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyka w wykonaniu najmłodszych. Od baroku po współczesność" - Gdańsk 15 I 2016

  • Agata Sulborska - III miejsce

6. Przesłuchania Regionalne CEA Zespołów Kameralnych -  Wejherowo 22 stycznia 2016

wyróżnienie - trio w składzie:

  • Oliwia Guziuk - skrzypce
  • Magda Klawikowska - klarnet
  • Amelia Nowakowska - akordeon

7. Przesłuchania Regionalne CEA Zaspołów Kameralnych - Kwidzyn 25 stycznia 2016

wyróżnienie - trio klarnetowe w składzie:

  • Agata Wilkowska
  • Anna Stolarczyk
  • Wiktor Borysionek

8. Festiwal Muzyki Filmowej - Tczew 29 stycznia 2016

III miejsce - trio w składzie:

  • Oliwia Guziuk - skrzypce
  • Magda Klawikowska - klarnet
  • Amelia Nowakowska - akordeon

III miejsce

  • Antonina Konkel - fortepian

wyróżnienie - duet fortepianowy

  • Agata Sulborska
  • Zbigniew Trusewicz

9. V Gdański Konkurs Skrzypcowy im. Anity Romanowskiej -  Gdańsk 5 II 2016

  • Oliwia Guziuk - III miejsce

10. XVII Sopocki Konkurs Skrzypcowy - Sopot 11 II 2016

  • Maria Formela - III miejsce

11. XV Pomorskie Przesłuchania Klas Instrumentów Dętych - Lębork 5 IV 2016

  • Wiktor Borysionek (klarnet) - wyróżnienie

12. XV Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty - Wejherowo 13 IV 2016

  • Aleksandra Schulz - I miejsce (grupa I)
  • Konrad Hennig - I miejsce (grupa III)
  • Anna Rywalska - II miejsce (grupa I)
  • Hanna Nowicka - II miejsce (grupa I)

13. XXII Konfrontacje Gitarzystów - Puck 15 IV 2016

  • Trio - Nikola Neumüller, Wiktoria Prochera, Anna Strankowska - wyróżnienie
  • Anna Strankowska - II miejsce (III grupa)

14. VIII Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe - Kościerzyna 18 IV 2016

  • Maria Formela - II miejsce

15. X Konkurs Pianistyczny "Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską" - Słupsk 22 IV 2016

  • Emilia Sanecka - II miejsce (grupa I)
  • Agata Sulborska - wyróżnienie I st. (grupa I)

16. VIII Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I Stopnia "Instrumenty Dęte" - Chełmno 22 IV 2016

  • Konrad Hennig (flet) - wyróżnienie II st. (grupa II)
  • Wiktor Borysionek (klarnet) - wyróżnienie II st. (grupa II)

17. XXXVII Konkurs Młodego Muzyka - Szczecinek 6 V 2016

  • Konrad Hennig - wyróżnienie (II grupa)

18. XXX Starogardzkie Spotkania Kameralne - 29 IV 2016

  • Trio - Oliwia Guziuk (skrzypce), Magda Klawikowska (klarnet), Amelia Nowakowska (akordeon) - wyróżnienie

19. VIII Konkurs Młodego Gitarzysty - Kartuzy 13 V 2016

  • Anna Strankowska - I miejsce (III grupa)

20. XII Pomorskie Spotkania Chórów Szkół Muzycznych - Gdańsk 14 V 2016

  • Chór szkolny - Złoty Dyplom (Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego) oraz nagroda za najlepszą interpretację utworu kaszubskiego.