2016-2017

 1. Konkurs Solfeżowy czytania a'vista Gdynia 2016

      Maria Formela - I miejsce

     Samuel Pilipionek - II miejsce

2. XI Konkurs Pianistyczny "Muzyka Krajów Nadbałtyckich " Wejherowo 2016

     Agata Sulborska - III miejsce

    Zbigniew Trusewicz - Wyróżnienie

3. XVIII Sopocki Konkurs Skrzypcowy Sopot 2017

     Maria Formela - Wyróżnienie

4. Mały Konkurs Solfeżowy Gdańsk 2017

     Agata Sulborska - Wyróżnienie

5. Sopockie Kameralia Gitarowe Sopot 2017

     Trio: Prochera Wiktoria, Anna Strankowska, Nikola Neumuller - II miejsce

6. I Konkurs Fortepianowy Solec Kujawski 2017

     Emilia Sanecka - I miejsce

     Agata Sulborska - III miejsce

7. XXIII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe Kościerzyna 2017

     Antoni Wittstock - II miejsce

    Hubert Stanzecki  - II miejsce

    Igor Stefanowski - II miejsce

    Igor Matyk - III miejsce

    Amelia Nowakowska - Wyróżnienie

   Zespół Kameralny: Amelai Nowakowska, Kamila Łaga, Oliwia Guziuk - I miejsce

8. XVI Pomorskie Przesł. Klas Instr. Dętych Lebork 2017

    Aleksandra Schulz - III miejsce

    Jakub Wilk - Wyróżnienie

9. XVI Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty Gdynia 2017

     Aleksandra Schulz - I miejsce

     Hanna Nowicka - III miejsce

10. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Muzyce Kwidzyn 2017

      Maksymilian Górski - Wyróżnienie

      Gabriel Janzen - Wyróżnienie

11. IX Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe Kościerzyna 2017

     Maja Budniewska - Wyróżnienie

12. XXXI Starogardzkie Spotkania Kameralne 2017

     Trio: Oliwia Guziuk, Amelia Nowakowska, Kamila Łaga - III miejsce

13. XXIII Ogólnopolski Festiwal Pieśni o Morzu Wejherowo 2017

     Chór - Złoty Dyplom i Nagroda Specjalna

14. XIX Makroregionalny Oruński Konkurs Skrzypcowy Gdańsk 2017

      Oliwa Guziuk - III miejsce

15. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Koszalin 2017

     Zbigniew Trusewicz - III miejsce

16. VI Makroregionalny Konkurs Fletowy Gdańsk 2017

      Anna Maliszewska - I miejsce

     Aleksandra Schulz - I miejsce

     Anna Rywalska - II miejsce

17. IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Bajeczna Miniatura Elbląg 2017

      Oliwa Guziuk - III miejsce

     Maria Formela - IV miejsce

18. II Tczewski Miedzynarodowy Konkurs Gitarowy 2017

     Trio: Nikola Neummuler, Wiktoria Prochera, Anna Strankowska - Wyróznienie

      Duet: Wiktoria Prochera, Anna Strankowska - Wyróżnienie

19. I Elbląski Konkurs Pianistyczny 2017

      Agata Sulborska - Wyróżnienie

20. I Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Solcu Kujawskim 2017

      Amelia Nowakowska - Wyróżnienie

21. Fesiwal Muzyki Chóralnej Żukowo 2017

      Chór - Złoty Dyplom i Nagroda Specjalna