2018-2019

1. Międzyszkolny Konkurs Solfeżowy  czytania a'vista w Gdyni

     Julia Wilk - II miejsce

     Agata Sulborska - III miejsce

2. Konkurs Solfeżowy vzytania a'vista dla uczniów klas II i III cyklu sześcioletniego w Wejherowie

      Milena Kłosowska - I miejsce /grupa I/

      Zoja Syguda - I miejsce /grupa I/

      Łukasz Skalski - I miejsce /grupa II/

3. Festiwal Muzyki Słowiańskiej w Tczewie

     Zofia Pałasz - I miejsce

     Agata Sulborska - II miejsce oraz Nagroda Specjalna

     Emilia Sanecka - III miejsce

      Marta Plichta - Wyróżnienie

4. XIII Konkurs Pianistyczny "Muzyka Krajów Nadbałtyckich" w Wejherowie

    Zofia Pałasz - II miejsce   /grupa III/

    Emilia Sanecka - Wyróżnienie /grupa II/

5. X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej "Dzięcięce Imaginacje" w Gdańsku-Oruni

     Zbigniew Trusewicz - Wyróżnienie /grupa III/

 6. X Powiślański Konkurs na Instrumenty Dęte im. prof. M. Schillera w Kwidzynie

     Aleksandra Schulz - III miejsce

     Jakub Wilk - Wyróżnienie

      Jakub Szymański - Wyróżnienie

7. Festiwal Muzyki Filmowej w Tczewie

    Trio: Hubert Stanzecki, Maria Formela, Anna Maliszewska - Wyróżnenie

8. VII Gdański Konkurs Skrzypcowy w Gdańsku - Wrzeszczu

    Maria Formela - II miejsce /Grupa II/

9. XX Sopocki Konkurs Skrzypcowy w Sopocie

    Zoja Syguda - I miejsce oraz Nagroda za najlepsze wykonanie Koncertu

10. XI Konkurs Młodego Gitarzysty w Kartuzach

       Mikołaj Kłosowski - II miejsce /grupa III/

11. II Konkurs Pianistyczny w Solcu Kujawski

       Agata Sulborska - I miejsce

       Zofia Pałasz - III miejsce

       Emilia Sanecka - Wyróżnienie

12. I Płocki Konkurs Akordeonowy FERMATA w Płocku

      Łukasz Skalski - II miejsce

13. XXV Kaszubskie Spotkania Akordeonowe w Kościerzynie

      Łukasz Skalski - II miejsce

      Hubert Stanzecki - II miejsce

      Antoni Majkowski - Wyróżnienie

      Trio: P. Zabłoński, W. Milewski, Ł. Sklaski  - III miejsce

      Kwartet: M. Formela, F. Formela, A. Maliszewska, H. Stanzecki - II miejsce

   

 14. XVIII Pomorskie Przesłuchania Klas Instrumentów Dętych i Blaszanych w Lęborku

      Jakub Wilk - GRAND PRIX I NAGRODĘ BURMISTRZA MIASTA LĘBORKA

      Marta Plichta - II miejsce

      Zuzanna Labuda - Wyróżnienie

      Jakub Szymański - Wyróżnienie

15.XXXIII Starogardzkie Spotkań Kameralnych w Starogardzie Gdańskim

      Trio: Jakub Wilk, Jakub Szymański, Karolina Rozenkranc - II miejsce

       Kwartet: Anna Maliszewska, Maria Formela, Franciszek Formela, Hubert Stanzecki

                     - I miejce

16. XI Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe w Kościerzynie

      Zoja Syguda - I miejsce

      Maria Formela - II miejsce

17. IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyka Ilustracyjna i programowa w świecie dziecka"

      w Szczecinie

       Zbigniew Trusewicz - II miejsce /grupa II/